šperky, workshop, korále, náušnice, bižuterie, dřevo, drátky

KDE:   Pošumavská tržnice ve Volyni a čtyři velké stany na louce u tržnice

KDY:   SOBOTA 14. ZÁŘÍ 2013  PO CELÝ DEN - OD 9 DO 18 HODIN

NEJVĚTŠÍ ŠPERKAŘSKÁ AKCE V ČECHÁCH!

VSTUP:   ZDARMA

Již posedmé zveme do Volyně celou řadu profesionálních autorů, kteří předvádějí a učí, jak tvoří své šperky.NAHLÉDNĚTE S NÁMI POD POKLIČKU JEJICH TVORBY!

PŘES 40 ŠPERKAŘŮ A VÍCE NEŽ 30 DÍLEN NA VÝROBU ŠPERKŮ PRO KREATIVNÍ DĚTI I DOSPĚLÉ!

Přijďte si s námi vytvořit vlastní šperk! Potřebný materiál budete mít k dispozici za minimální poplatek. Dílny jsou různé stupně obtížnosti a na své si přijdou jak nejmenší děti, tak i zruční dospělí.

TECHNIKY, KTERÉ SI MŮŽETE VYZKOUŠET: drátkování, plstění, organzové kytičky, korálkování, ketlování, smaltování, vyrobení si šperku z papíru nebo keramické hmoty, zažehlování korálků, origami, kroužkování - chainmail, šití korálků, vinutí perel nad kahanem, tiffany technika, malování na dřevěné korálky, keramické či skleněné destičky, šití broží z filcu, vytvoření si placky nebo magnetu, paličkování a hit posledních let: FIMO.
PRODEJ HOTOVÝCH ŠPERKŮ, ALE TAKÉ MATERIÁLU A KOMPONENTŮ - korálky, minerály, plsť, háčky na náušnice, uzávěry na korále, obruč, šňůrky na náhrdelníky. K zakoupení bude časopis korálkování KORÁLKI včetně starších čísel.

DOPROVODNÝ PROGRAM PRO PÁNY

STÁNEK PROTI NUDĚ – OBČERSTVENÍ PRO DĚTI I DOSPĚLÉ, HRY, ŠACHY, HLAVOLAMY

PŘIJĎTE! TĚŠÍME SE NA VÁS!